Wykonastwo ekranów akustycznych

Intensywny wzrost inwestycji w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego i dostosowanie do nowych standardów, sprzyja dynamicznemu rozwojowi branży w zakresie budowy ekranów akustycznych. Autostrady, drogi ekspresowe, obwodnice miast, sieci dróg i ulic oraz linii kolejowych gwarantują szybszy rozwój ekonomiczny kraju, a także wyższy poziom życia jego mieszkańców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, jak również dostosowując się do wymagań rynku, ZABERD proponuje kompleksową pomoc przy realizacji wszystkich dostępnych na rynku systemów akustycznych, a w szczególności:

  • ekranów akustycznych przeźroczystych ze szkła akrylowego i tworzyw sztucznych,
  • ekranów z paneli aluminiowych i stalowych, wypełnionych wełną mineralną,
  • ekranów akustycznych z dźwiękochłonnych elementów trocinobetonowych,
  • ekranów akustycznych z paneli typu Zielona Ściana

W sferze naszych możliwości znajduje się budowa ekranów zarówno na obiektach inżynieryjnych, jak i w ciągach dróg publicznych. W ciągu wieloletniej działalności na tym polu naszymi Klientami były firmy prywatne realizujące kompleksowe kontrakty, jak również podmioty sektora publicznego. Posiadane doświadczenie pozwala nam na podjęcie się wykonawstwa najbardziej wymagających konstrukcji, oraz montaż każdego ze znanych systemów akustycznych. Nad poprawnym wykonawstwem robót czuwa wykwalifikowana kadra pracownicza, pozostająca do dyspozycji Zamawiającego, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Telefony dyżurne
Copyright © 2016 ZABERD S.A. All Rights Reserved.