Sygnalizacja świetlna

Sygnalizacja świetlna

Od wielu lat zajmujemy się budową nowoczesnych sygnalizacji świetlnych i modernizacją już istniejących. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prac elektrycznych, elementów sygnalizacji oraz urządzeń sterujących. 

Grupa ZABERD oferuje kompleksową budowę nowoczesnych drogowych sygnalizacji świetlnych.

• budujemy nowoczesne sygnalizacje świetlne z akomodacyjnymi systemami sterowania ruchem w oparciu o nowoczesne sterowniki dwuprocesorowe;

• nasze projekty pozwalają wykorzystywać do mocowania sygnalizatorów zarówno ustawiane specjalnie do tego celu konstrukcje, jak i istniejące już elementy wsporcze, takie jak słupy, maszty oświetleniowe czy ściany budynków;

  • monitorujemy sygnalizacje w oparciu o komunikację radiową i GPRS;
  • stosujemy latarnie diodowe typu LED o dużej żywotności i małym poborze energii;
  • w przypadku montowania sygnalizatorów nad jezdnią instalujemy wysięgniki, przewieszki i konstrukcje bramowe;
  • realizujemy projekty wykorzystujące sygnalizacje świetlne stałoczasowe jedno i dwuprogramowe, acylkiczne, wzbudzane oraz tzw. sygnalizacje tymczasowe do sterowania ruchem na przebudowywanych odcinkach dróg i w przypadku realizacji projektów obejmujących organizację ruchu zastępczego.

Referencje:

 Nasze projekty to realizowane są na dużych skrzyżowaniach z wieloma wlotami jak i w przypadku małych sygnalizacji przejść dla pieszych.  Projekty realizujemy wg indywidualnych wymagań ruchowych danego skrzyżowania. W całej Polsce zrealizowaliśmy ponad 730 skrzyżowań: 228 skrzyżowań we Wrocławiu, 105 na drogach krajowych woj. dolnośląskiego, skrzyżowania w Białymstoku , Opolu , Legnicy , Wieluniu , Ciechanowie , Warce , Wałbrzychu oraz wiele innych.

Zrealizowaliśmy największy projekt w Polsce: skrzyżowanie sterowane jednym sterownikiem ( 84 grupy sygnalizacyjne)  na Placu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

Telefony dyżurne
Copyright © 2014 ZABERD S.A. All Rights Reserved.